خبر راه‌‌ندادن شفر به تمرین استقلال تا اندونزی رفت!

خبر راه‌ندادن وینفرید شفر به تمرین تیم استقلال تهران فقط در رسانه‌های ایرانی انعکاس نیافت بلکه حتی در آسیای شرقی هم انعکاس یافت.

خبر راه‌‌ندادن شفر به تمرین استقلال تا اندونزی رفت!

به گزارش خبرگزاری فارس، در عصر ارتباطات، اخبار به سرعت انتشار می‌یابند. بعد از آنکه روز گذشته وینفرید شفر به همراه پسرش برای ورود به محل تمرین تیم استقلال تلاش کرد و اجازه‌ نیافت، فیلم این اتفاق در فضای مجازی، ساعاتی بعد از اعلام اخراجش، انتشار یافت. بعد از انعکاس در صفحات مجازی داخلی حتی این خبر تا کشور اندونزی در شرق آسیا هم رفت. سایت اسکور در گزارشی تحت عنوان «مربی که نمی‌دانست اخراج شده» عنوان کرد:وینفرید شفر به محل تمرین آمد که تیمش را تمرین دهد اما چنین اجازه‌ای نگرفت.چون به او گفته شد اخراج شده است.

این رسانه افزود کسی که چنین سرنوشتی یافت، مربی است که از سال 2017 استقلال را تمرین می‌داد.اما از حضورش در محل تمرین جلوگیری شد.وی مدعی شد که خبر نداشته از کار برکنار شده است.از این رو سروقت به محل تمرین آمده است.البته دید که کارمند باشگاه به سمتش آمد که ماجرا را برایش نقل کند. در ادامه این گزارش عنوان شد فرهاد مجیدی، بازیکن سابق استقلال مسئولیت موقت تیم را پذیرفته و قرار است تیم را در مسابقات باقیمانده هدایت کند. سایت اندونزیایی همچنین عنوان کرد مربی اخراجی استقلال و مسئول فنی پیشین‌ تیم‌های کامرون، تایلند و جاماییکا حالا مجبور است به کشورش بازگردد.

منبع : فارس نیوز