رونمایی از لباس فصل آینده منچستریونایتد(عکس)

منچستریونایتد رسماً از لباس جدید خود برای فصل 2019-2020 رونمایی کرد. لباس اول فصل آینده یونایتد که از آن رونمایی شده توسط کمپانی آدیداس تولید شده است. به گزارش “ورزش سه”، باشگاه منچستریونایتد از لباس اول جدید خود برای فصل 2019-2020 رونمایی کرد. در طراحی لباس جدید منچستریونایتد به لباس فصل تاریخی 1988-1999 یونایتد که در آن شیاطین سرخ موفق شدند با هدایت سر الکس فرگوسن سه جام قهرمانی فتح کنند اشاره شده است.

علاوه بر طراحی لباس، تاریخ سه شبی که یونایتد آن سال موفق شد سه جام قهرمانی را بالای سر ببرد در حاشیه پایینی لباس جدید درج شده است. آدیداس سعی کرده در طراحی آرم باشگاه که روی سینه پیراهن بازیکنان قرار می‌گیرد هم از آرمی که در آن فصل مورد استفاده قرار داشته الهام بگیرد. در طرح جدید، آرم باشگاه به رنگ سیاه و با خطوط طلایی‌رنگ روی سینه پیراهن‌ها کار شده است.

پیراهن قرمزرنگ یونایتد که لوگوی اسپانسر باشگاه، شورلت، روی آن حک شده با شورت ورزشی سفید و جوراب سیاه عرضه می‌شود. برای لباس دروازه‌بان هم از طرح پلنگی استفاده شده و رنگ آن بنفش تیره است. این اشاره مستقیم به لباسی است که در فصل 1998-1999 توسط پیتر اشمایکل پوشیده شده بود.

منبع : ورزش سه