نمی توان جالی خالی هازارد را در چلسی پر کرد

کریستین پولیشیچ خرید جدید چلسی پر کردن جای ادن هازارد را بسیار دشوار و نشدنی دانست. به گزارش “ورزش سه”، چلسی زمستان گذشته کریستین پولیشیچ را با قراردادی به ارزش ۶۴ میلیون یورو به خدمت گرفت و او از ماه گذشته کار خود را با این تیم شروع کرد. او قرار است جانشین ادن هازارد در چلسی باشد.

پولیشیچ درباره حضور در چلسی و پرکردن جای ادن هازارد گفت:« من هازارد نیستم و سبک بازی خودم را دارم و دوست دارم بتوانم خودم را ثابت کنم. سخت ترین کار الان این است که بتوانم اولین گلم را برای چلسی به ثمر برسانم. در این صورت خیالم راحت می شود و می توانم تا جایی که ممکن است برای تیم گلزنی کنم. این هدفی است که به دنبال آن هستم. همانطور که گفتم هازارد بازیکن بزرگ و کاملی است و نمی توان جای خالی او را پر کرد. همه چیز به خودم بستگی دارد و باید بتوانم از موقعیتی که دارم و در تیمی بزرگ بازی می کنم استفاده کنم و در موقعیت های هجومی به تیم کمک کنم.»

پولیشیچ طی پنج سالی که در تیم دورتموند پا به توپ شد و ۱۵۱ بار پیراهن این تیم را بر تن کرد و موفق شد در این میان ۳۳ گل به ثمر برساند و ۳۸ پاس گل نیز ثبت کند. این ستاره آمریکایی دورتموند تنها توانست یک جام حذفی را با تیم این به دست بیاورد. چلسی فصل قبل با هدایت ساری نتوانست در لیگ جزیره عملکرد خوبی از خود نشان دهد ولی قهرمانی در لیگ اروپا را به دست آورد.

منبع : ورزش سه